Åpen Kirkegruppe

Nytt styre i Åpen kirkegruppe

Søndag kveld, 27. juni ble det avholdt årsmøte i Åpen kirkegruppe. Møtet ble i år avholdt fysisk i Stortingsgaten 2. Foruten de vanlige årsmøtesakene ble et helt nytt styre valgt.

Åsmund Aksnes takker for seg etter 5 år som leder, mens Trond Laksaa gav seg etter 8 år som styremedlem. Åpen kirkegruppe takker for innsatsen.

På forhånd var det kommet 6 kandidater til nytt styre. Årsmøtet valgte enstemmig et nytt styre bestående av Christian Nordbye (leder), Jonas Yassin Iversen (styremedlem) og Victoria Campbell (styremedlem).Christian Nordbye har vært medlem og aktiv i Åk i mange år, og er tidligere styremedlem.Det nye styret vil konstituere seg på møte i august og da starte arbeidet med å bygge nye Åpen kirkegruppe. Referat fra årsmøtet legges ut på nettside og Facebook når det er klart.

Vi ønsker alle våre medlemmer og sympatisører en riktig god sommer!